May 19, 2024

Τανάγρας 30 – Λαμία

Γιορτή Χριστουγέννων 2023

1 min read

Μία πολύ όμορφη γιορτή παρακολουθήσαμε  σήμερα Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2023  στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας . Η γιορτή μας είχε πλούσια θεατρικά δρώμενα και χριστουγεννιάτικα τραγούδια από τη χορωδία μας .Η επίσκεψη των μικρών παιδιών από  το  26ο Νηπιαγωγείο μας έδωσε ιδιαίτερη χαρά και συγκίνηση. Οι Άγιοι Βασίληδες του σχολείου μας μοίρασαν δώρα και χαμόγελα στους μικρούς μας φίλους!

Βίντεο από το Θεατρικό του σχολείου μας διήγημα του Παπαδιαμάντη “Ο έρωτας στα χιόνια” διασκευασμένο από την κ. Τσιάκα Δήμητρα.

Πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και μαθήτριες που συμμετείχαν στην σημερινή μας γιορτή και στους εκπαιδευτικούς  που βοήθησαν στην διοργάνωσή της.

Καλά Χριστούγεννα σε όλους!!!

(Visited 140 times, 1 visits today)
0 Shares