May 8, 2024

Τανάγρας 30 – Λαμία

Χριστουγεννιάτικο πάρτι 2019

1 min read

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το χριστουγεννιάτικο πάρτι που διοργάνωσε ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του σχολείου μας προσφέροντας στα παιδιά όμορφες στιγμές με φαγητό, γλυκίσματα, μουσική από τον dj  Γιάννη Παπαδημητρίου, χορό και πολύ κέφι!!!

Ο Σύλλογος Διδασκόντων συγχαίρει και ευχαριστεί εγκάρδια τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του 9ου Γυμνασίου Λαμίας για την συνεχή, αμέριστη και ουσιαστική υποστήριξη  του σχολείου μας.

Ο Διευθυντής και οι Εκπαιδευτικοί του 9ου Γυμνασίου Λαμίας εύχονται ολόψυχα στους μαθητές/τριες του σχολείου, στους γονείς/κηδεμόνες τους  ατομική, οικογενειακή ευτυχία και υγεία, χαρούμενα Χριστούγεννα και καλή Πρωτοχρονιά!!!

(Visited 214 times, 1 visits today)
24 Shares