May 19, 2024

Πασχαλινό bazaar – Ανακοίνωση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

1 min read
Αγαπητοί γονείς,
Με χαρά σας ενημερώνουμε ότι η συμμετοχή του σχολείου μας στο Πασχαλινό bazaar που διεξήχθη το Σάββατο 8/4/23 στην Πλατεία Πάρκου στέφθηκε με μεγάλη  επιτυχία!!!
Στηρίζοντας το μήνυμα “Δημιουργώ με αγάπη… προσφέρω από καρδιάς” του Δ. Λαμιέων τα μέλη του Συλλόγου μας με την δική σας στήριξη επιμελήθηκαν μεγάλη ποικιλία από πασχαλινές λαμπάδες, διακοσμητικά, σπιτικά γλυκά, παραδοσιακά εδέσματα και είδη δώρων τα οποία προσέφεραν στους επισκέπτες σε πολύ προσιτές τιμές.
Ευχαριστούμε θερμά όλους τους γονείς, παιδιά και εκπαιδευτικούς που στήριξαν την προσπάθεια μας αυτή με κάθε τρόπο καθώς και την Διευθύντρια του σχολείου κα Τσιάκα που είναι πάντα αρωγός στο έργο μας..!!!
Ευχαριστούμε όλους τους επισήμους, την Δημοτική αρχή, τους εκπρόσωπους Φορέων αλλά και τους απλούς πολίτες που έδωσαν το παρόν και έστειλαν το δικό τους μήνυμα αγάπης και αλληλεγγύης!!!!
Το Δ.Σ του Συλλόγου μας σας εύχεται “Καλή Ανάσταση” με υγεία και κάθε καλό!!!!
(Visited 71 times, 1 visits today)
0 Shares