May 19, 2024

Τανάγρας 30 – Λαμία

Κατανομή μαθητών σε τμήματα από 18/05/2020

1 min read

Στα πλαίσια επαναλειτουργίας του σχολείου μας απο 18/05/2020 οι μαθητές κατανέμονται στα παρακάτω τμήματα

Α Τάξη : Α-am

Β Τάξη : Β-ΑΜ

Γ Τάξη : Γ – ΑΜ

Στους παραπάνω πίνακες τα τμήματα χωρίζονται σε υποτμήματα Α και Β.
Για παράδειγμα το τμήμα Α1 χωρίζεται σε Α1-Α και Α1-Β.
Οι αριθμοί μητρώου των μαθητών αναγράφονται στον Έλεγχο επίδοσης του Α Τετραμήνου.

Τα τμήματα με τον χαρακτηρισμό Α, Β θα προσέλθουν στο σχολείο ως ακολούθως:

Το ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων θα ισχύσει, όπως ίσχυε πριν το κλείσιμο των σχολείων (Τρίτη 10/3/2020).

Αλλαγή υπάρχει μόνο για την Β Τάξη στα μαθήματα των Αγγλικών και Γυμναστικής όπου το πρόγραμμα διαμορφώνεται ως εξής:

Σε ότι αφορά τα μαθήματα Πληροφορική και Τεχνολογία για τις τάξεις Α και Β το κάθε τμήμα που θα βρίσκεται στο σχολείο A ή B κάθε φορά θα μοιράζεται σε 2 υποτμήματα για να παρακολουθεί τα παραπάνω μαθήματα παράλληλα.

Δείτε την σχετική ανακοίνωση εδώ

(Visited 235 times, 1 visits today)
0 Shares