May 19, 2024

Τανάγρας 30 – Λαμία

Γιορτή της επετείου της 25ης Μαρτίου 1821

1 min read

Μια πολύ ωραία γιορτή για την επέτειο της 25ης Μαρτίου 1821 είχαμε την ευκαιρία να παρακολουθήσουμε σήμερα Παρασκευή 22/3/2024 στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας.

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και μαθήτριες που συμμετείχαν  στην γιορτή μας και στους καθηγητές κ.Σερδάρη Ιωάννη που είχε την επιμέλεια της γιορτής, τον κ. Μπλουχάρη για την επιμέλεια των παραδοσιακών χορών,  τον κ.Τσιρώνη για την τεχνική υποστήριξη, την κ. Ξηρομερίτου που ήταν στην προβολή των διαφανειών, τον κ.Τσιούμα για τις φωτογραφίες και βίντεο της γιορτής που θα δείτε και όλους όσους βοήθησαν για την παρουσίαση της γιορτής.

(Visited 78 times, 1 visits today)
0 Shares